خرید واکسن گارداسیل را به شما پیشنهاد میکینم چون شایع ترین راه انتقال ویروس HPV که موجب به وجود آمدن زگیل تناسلی می شود، رابطه جنسی می باشد که ممکن است از شریک جنسی آلوده انتقال داده شود.

نکات بسیار مهم در هنگام خرید واکسن گارداسیل

برچسب وزارت بهداشت/تاریخ انقضا

برند MSD / تایپ های ایمنی دهنده

خرید واکسن گارداسیل

برای خرید واکسن گارداسیل باید به داروخانه های معتبر مراجعه نمایید ولی ممکن است هر داروخانه ای این واکسن را نداشته باشد ولی شرکت آوام چی در راستای تقاضای مشتریان، با استعلام گیری و یافتن واکسن گارداسیل، آنرا به دست نیازمندان برساند. با توجه به کمبود برخی از داروها و واکسن ها، خرید واکسن گارداسیل ممکن است کمی دشوار باشد و در همه ی داروخانه ها یافت نشود و حتی ممکن است بسیاری از متقاضیان برای تهیه این واکسن به بازار آزاد مراجعه کنند که تهیه واکسن از این طریق به هیچ وجه توصیه نمی شود.

برای ورود به سایت اصلی گارداسیل کلیک کنید.   USA GARDASIL 

بهترین زمان خرید واکسن گارداسیل

بهترین زمان خرید واکسن گارداسیل ؛ پیش از ازدواج بوده و برای زنان در سنین 9 تا 26 سال و در مردان در سنین 9 تا 21 سال می باشد. البته تا سن 45 سال نیز امکان آن وجود دارد فقط از کارایی آمپول اچ پی وی ( hpv )کم می شود.

انواع واکسن زگیل تناسلی 

انواع واکسن زگیل تناسلی ( HPV ) توسط شرکت های ایرانی و خارجی ساخته شده است. برند گارداسیل آمریکایی است و نام واکسن ایرانی “پاپیلوگارد” است. پس ، واکسنی با نام گارداسیل ایرانی نباید وجود خارجی داشته باشد. هنگام خرید واکسن گارداسیل به معتبر بودن فروشگاه دقت کنید. البته یک شرکت دیگر هم در جهان وجود دارد که واکسن hpv خارجی با نام سرواریکس را تولید می کند که ایمنی زایی آن 9 سال می باشد.