درخواست دارو در داروباکس

درخواست دارو

پزشکان,کمبودهای دارویی, سامانه تبادلات, اسامی ژنریک , طبقه بندی مارتیندل, تولید کننده دارو, وارد کننده دارو ,داروهای گیاهی گیاهان دارویی, اخبار دارویی

1از نسخه یاجعبه ویتامین،مکمل و یا محصول بهداشتی خود عکس بگیرید.
2توضیحات سفارش
3آدرس
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  Max. file size: 10 MB, Max. files: 4.
  • ارسال نسخه

  ارسال از طریق واتس اپ  روی لینک کلیک کنید

  درخواست دارو در داروباکس اولین سامانه هوشمند تحویل دارو و کالا های داروخانه ای است.

  دیگه لازم نیست تو ترافیک بمونید، ما به جای شما دنبال دارو ها و سفارش هاتون می گردیم، پیدا میکنیم و به دستتون میرسونیم!

  داروباکس یک پلتفرم بین کاربران و داروخانه ها است و سفارش های دارویی و غیردارویی را از داروخانه ها به سمت کاربران می برد:

  بدین ترتیب که ابتدا درون اپلیکیشن عکسی واضح از نسخه پزشک خود و یا کالای داروخانه ای مد نظر خود (شامل هر چیزی از جمله مکمل ها، آرایشی بهداشتی، مادر و کودک، ارتوپدی، تجهیزات پزشکی و یا هر کالای داروخانه ای) برای ما می فرستید.

  با ارسال سفارش شما به سامانه، این درخواست به ترتیب اولویت فاصله به داروخانه های سطح شهر فرستاده می شود.

  پس از دریافت پاسخ از نزدیک ترین داروخانه به شما، فاکتور درون اپلیکیشن برایتان فرستاده شده و در صورتی که تمایل داشته باشید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید، پیک سفارش را از داروخانه دریافت کرده و به سمت شما حرکت میکند. سفارش را درب منزل تحویل بگیرید!

  (در صورتی که سفارش مورد نظر از نوع دارویی باشد، حتما نسخه پزشک لازم است و داروباکس فقط به کاربران عزیزی که نسخه پزشک را داشته باشند خدمت ارائه می دهد و فروش دارو های بدون نسخه (OTC) را انجام نمی دهد) در صورتی که تمایل داشته باشید خودتان سفارش را از داروخانه تهیه کنید،

  شماره سفارش تان را هنگام مراجعه به داروخانه اعلام کنید.

  داروباکس تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه ( به غیر از دارو ) را پوشش میدهد . به صورت کلی محصولات ارائه شده در داروباکس شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی می شود .
  به جرات می توانیم ادعا کنیم کمتر محصولی را می شود در داروخانه ای یافت که در لیست محصولات داروباکس موجود نباشد . قیمت و موجودی تمامی محصولات به روز و به صورت آنلاین توسط تیم پشتیبانی و انبار به روزرسانی می شوند .
  گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند .
  مجددا لازم به ذکر است که داروباکس وب سایت رسمی داروخانه( داروخانه ای با بیش از ۵۰ سال سابقه ) می باشد . این موضوع وجه تمایز داروباکس با وب سایتهای مشابه می باشد . زیرا سایتهای مشابه ای که از موقعیت حقیقی و پشتوانه واقعی برخوردار نیستند و عموما حوزه فعالیت های متفاوت و غیر تخصصی را دارند قادر به ارائه خدمات تخصصی و منسجم نیز نخواهند بود .

  سایت وزارت بهداشت