اگر صاحب دومین فرزند خود می‌شوید، یا اگر تا به حال نوزادی را بزرگ کرده‌اید، در مورد نفخ کودک اطلاعاتی دارید. شاید محصولات اینفاکول – infacol را هم بشناسید. نفخ کردن نوزادان علاوه بر اینکه بسیار ناراحت کننده است، والدین را هم به نگرانی و اضطراب می‌اندازد.

خب اگر منتظر تولد اولین کودک هستید، به احتمال زياد شما هم به عنوان والدین با اين مشكل در نوزاد مواجه خواهيد شد. نفخ و كوليك از مشكلاتِ معمول در اطفال است. يكی از راه‌های درمانِ اين مشكلات استفاده از قطره‌های خوراكی اينفاكول Infacol است. از برندهای معتبر در توليد داروی قطره خوراكی كه در ادامه از آن برای شما خواهيم گفت.

خرید قطره ضد نفخ اینفاکول- کلیک کنید

شرکت اینفاکول – infacol

برند معتبرِ اینفاكول Infacol در بریتانیا UK و تحت لیسانس تِوا Teva فعالیت می‌كند. تِوا یكی از بزرگ‌ترین تولیدكنندگانِ دارو برای خدماتِ سلامت ملی انگلستان NHS به شمار می‌رود. فرمولِ داروی اینفاکول – infacol برای كاهش حجم باد، تسكین درد ناشی از كولیك و همچنین دردهای شدید و ناگهانی در شكم است.

اینفاكول Infacol از تِوا Teva اعتبار می‌گیرد. این كمپانی با تولید خلاقانه داروهای باكیفیت، كمك‌ حال بیماران در سرتاسر دنیا بوده و به سلامت عمومی افراد رسیدگی كرده است. گزارش‌ها حاكی از این است كه تِوا به 200 میلیون نفر روزانه در سرتاسر دنیا، دارو می‌رساند.

محصولات اینفاکول – infacol

اینفاكول Infacol در كل یك محصول اختصاصی برای مشكلاتِ نفخ در نوزاد تولید می‌كند. روی بسته می‌توانیم كاربرد اساسی محصول را بخوانیم: «موثر برای دردهای ناشی از كولیك». این دردِ شكمی واقعاً برای نوزاد آزاردهنده‌ست و استفاده از روش‌های دارویی با نظارتِ پزشك كمكِ بزرگی برای تسكین درد و آرامشِ نوزاد است.

كولیك چیست؟

گزارش‌ها نشان می‌دهد كه حدوداً یكی از پنج نوزاد، گریه‌های طولانی‌مدت دارند. شنیدن صدای گریه و جیغِ اطفال واقعاً ناراحت‌كننده است. این برای والدین تنش‌زا هم هست، چرا كه نمی‌توانند او را آرام كنند. نشانه اصلی كولیك همین گریه‌های طولانی‌مدت است. تعریف عمومی از كولیك: «نوزادی كه سلامتِ عمومی دارد و به نیازهای او رسیدگی می‌شود، اما با این حال چندین ساعت در روز گریه می‌كند و این وضعیت در طول هفته‌ها ادامه دارد».

علت اصلی كولیك مشخص نشده است، پس خودتان را ملامت نكنید یا نگران وضعیت سلامتی نوزاد نشوید. فقط سریعاً با پزشك مشورت كنید و به كمك او بشتابید.

از طرف دیگر دردهای گوارشی باعث بروزِ مشكلاتِ ثانوی و بهم ریختن سیكلِ تغذیه در هر سنی خواهد شد. نوزاد در وضعیت آسیب‌پذیرتری است و باید خیلی زود به وضعیت او رسیدگی شود.

خصوصیات اساسی اینفاکول – infacol

اگر بخواهیم به طور كلی به ویژگی‌های اینفاكول Infacol نگاهی داشته باشیم، می‌توانیم به امكان آغاز مصرفِ آن به محض تولد اشاره‌ای داشته باشیم. این مشخصه نشان از حساسیتِ بالای اینفاكول Infacol در تهیه دارو است، كه گویای اعتماد سازندگان به تولیدشان است.

طعمِ دارو پرتقالی است و از افزودنی‌هایی نظیر شكر، الكل و رنگ‌های خوراكی خبری نیست. یك قطره‌چكان باعث می‌شود كه دوز را دقیق به دهان نوزاد بچكانید و عمل خوراندن بدونِ دردسر خواهد بود. با هر بسته از این دارو بیش از 100 دوز مصرفی در اختیار شما خواهد بود. این دارو معمولاً در شرایط مختلفی در درمان نفخ شكمی و كولیك موثر عمل كرده و در صورت مصرف و ادامه مشكل نوزاد بهتر است مشاوره‌ای با پزشكِ متخصص داشته باشید.

یكی از مشكلاتِ معمول که هر نوزادی با آن مواجه است دردهای شكمی آزاردهنده ناشی از نفخ در دستگاه گوارش و كولیك Colic است. به خاطر حساسیتِ سن نوزاد و همچنین اهمیتِ كاركرد دستگاه گوارش در سلامتِ عمومی او، بهتر است اقدام ما سریع و موثر باشد.

چرا محصول برند اینفاکول – infacol را بخرم؟

یكی از مشكلاتِ معمول که هر نوزادی با آن مواجه است دردهای شكمی آزاردهنده ناشی از نفخ در دستگاه گوارش و كولیك Colic است. به خاطر حساسیتِ سن نوزاد و همچنین اهمیتِ كاركرد دستگاه گوارش در سلامتِ عمومی او، بهتر است اقدام ما سریع و موثر باشد.

مشخصاً داروهای مختلف و دستورالعمل‌های متفاوتی برای اقدام موجود است. اینفاکول – infacol یك برند بریتانیایی معتبر است كه به طور اختصاصی روی چنین مشكلاتی متمركز است. این برند یك محصول دارد كه برای تخفیفِ باد و تسكین دردهای ناشی از كولیك، امتحان خودش را پس داده است.

برند اینفاكول Infacol وسیع‌ترین تحقیقات را درباره دارویی كه برای كولیك موثر عمل كند به انجام رسانده است. این پژوهش با نام the Infant Colic Real World Evidence (iCORE) شناخته می‌شود. خلاصه اطلاعات از 1892 والد جمع‌آوری شده كه از اثرات اینفاکول – infacol گفته‌اند:

 • نشانه‌های درد و بی‌قراری در 9 نفر از هر 10 نوزاد برطرف شد.
 • شدت درد در 9 نفر از 10 نوزاد كاهش پیدا كرد.
 • از هر 10 نوزاد، 8 نفر خواب بهتری را تجربه كردند.
 • از هر 10 نوزاد، 8 نفر باد بیش‌تری را از خود خارج كردند.
 • برخی در روز چند مرتبه دچار كولیك می‌شوند. 7 نفر از 10 نوزاد با این شرایط،‌ بهبود یافتند.
 • در حدود 97% از نوزادان گریه و بی‌قراری كمتری مشاهده شد.

قطره ضدنفخ اینفاکول infacol چیست ؟

این قطره ماده ای ضد نفخ ( آنتی کولیک ) هستش، در واقع در رفع هوا یا اکسیژن به دام افتاده داخل شکم نوزاد شما کمک می کنه. اینفاکول محصول شرکتی با همین نام هستش.

از اینفاکول برای تسکین درد و ناراحتی نوزاد تازه متولد شده استفاده کرد.

سایمتیکون ماده فعال در قطره اینفاکول هست و عملکردش به این صورته که کمک میکنه همه حباب های ریز اکسیژن داخل معده نوزادتون به هم متصل بشن تا کودکتون بتونه خیلی راحت تر این حباب هارو به صورت بادگلو دفع کنه.

مواد موجود در شربت اینفاکول

 • مواد تشکیل دهنده فعال: سایمتیکون در غلظت 40 میلی گرم در هر میلی لیتر است.
 • مواد تشکیل دهنده ی دیگه هم عبارتند از سدیم ساخارین، طعم دهنده پرتقال، پروپیل هیدروکسی بنزوات (E216)، متیل هیدروکسی بنزوات (E218)، هیپروملوز و آب خالص.

ظاهر و محتویات بسته بندی اینفاکول

 • اینفاکول در حالت مایع و با طعم پرتقالی و  سفید رنگ هستش.
 • معمولا هر بطری کامل شامل 50 میلی لیتر اینفاکول هست که برای مصرف 100 دوز کافی است.

طریقه مصرف اینفاکول

حتما طبق دستور پزشک اینفاکول رو به نوزادتون بدید. اما طبق توضیحات سازنده دادن اینفاکول به نوزاد خیلی ساده است، حتی وقتی کودک شما گریه می کنه.

دوز نرمال به اندازه یک قطره چکان (0.5 میلی لیتر) قبل از هر وعده غذایی به مدت چند روز تا بهبود کامل هستش، اما اگر یک یا چند دوز را فراموش کردید نگران نباشید.

 • ابتدا بطری را تکان دهید.
 • با دوبار فشار دادن قطره چکان میزان کافی از اینفاکول را از بطری بیرون بکشید و لبه های قطره چکان رو تمیز کنید.
 • در آخر با فشار دادن قطره چکان، مایع رو پشت زبان نوزادتون تخلیه کنید.

Infacol دارای یک اثر پیشرونده است، به این معنی که باید برای چند روز به نوزاد شما داده شه تا بهترین نتایج را بدست بیارید. اگر کولیک نوزاد شما بعد از سه تا چهار روز بهبود نیافت، می توانید دوز را به دو قطره کامل (1 میلی لیتر) افزایش دهید. اگر علائم بهبود نیافت، برای مشاوره با پزشک خانواده خودتون تماس بگیرید.

قطره ضد نفخ اینفاکول Infacol قطره ضد نفخ اینفاکول Infacol قطره ضد نفخ اینفاکول Infacol
قطره ضد نفخ اینفاکول Infacol قطره ضد نفخ اینفاکول Infacol

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به سایت رسمی اینفاکول مراجعه نمایید. در آخر به شما توصیه می کنیم برای خرید قطره اینفاکول حتما از سایت های معتبر استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل موارد فوق مربوط به زمانی بوده كه حدس و گمان از مشكلِ كولیك خبر داده و از داروی اینفاكول Infacol به عنوانِ درمان‌گر استفاده شده است. این برند معتبر بریتانیایی به خاطر تخصص در تسهیل دردِ كولیك، یك انتخاب عالی خواهد بود. این محصول به كمك تعدادِ زیادی از والدینی كه نوزادشان با چنین مشكلاتی درگیر بوده، شتافته است. مشخصاً حال و احوال روانی والد هم با تسكین درد نوزاد و خواب بهتر او، بهبود خواهد یافت.