بروز شده در تیر 17, 1403

در صورت نیاز به خرید  با شماره تماس 09359445543  تیم پشتیبانی ام ام پارت تماس بگیرید.

  • کمک به سلامت مغز
  • تقویت حافظه و تمرکز
  • ترمیم سلول های آسیب دیده مغزی
  • افزایش خون رسانی به مغز
  • دارای سیتی کولین
  • برای  درمان پارکینسون ، اختلالات و ضربه های مغزی
  • سرعت تاثیر بالا
  • 10 ساشه 1000 میلی گرم

محلول سومازینا دارای سیتی کولین است که سبب افزایش خون رسانی به سلول های مغزی شده و با تحریک سنتز فسفولیپیدها سبب درمان  عملکرد سلول های مغزی می شود.

مغز تنها ۲ درصد وزن کل بدن را تشکیل می دهد، اما ۱۵ تا ۲۰ درصد خون بدن را دریافت می نماید. اتفاقات زیادی در مغز به وجود می آید، به همین سبب  مغز به انرژی و مواد مغذی زیادی نیازمند است.یک جریان خون ثابت و مداوم به سمت مغز می تواند اکسیژن الزامی ، گلوکز، ویتامین های مورد نیاز، آمینو اسید، مواد معدنی و سایر مواد مغذی را به مغز برساند تا زنده بماند.خون به مغز آبرسانی می نماید و آن را هیدراته نگه می دارد چرا که بیش از ۷۰ درصد مغز آب می باشد. خون هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی مورد نیاز را به مغز می رساند و دما و pH مغز را حفظ می نماید.

برای انجام تمام این کارها یک لیتر خون مسافت ۴۰۰ مایل یعنی ۶۴۰ کیلومتر را در هر دقیقه بین رگ های بدن طی می کند تا به مغز برسد . اما اگر خون رسانی به مغز کم شود،سلول های مغز مشکل پیدا می کند و حتی امکان دارد بمیرند.به همین دلیل رسیدن خون کافی به مغز مسئله ای می باشد که بر روی سلامت مغز و بدن تاثیر مستقیم دارد، نرسیدن خون کافی به مغز پیامدهایی دارد و گاهی نیز خطرناک است. محلول سومازینا با داشتن سیتی کولین واسطه‌ای در تولید فسفاتیدیل کولین از کولین است و با تحریک بیوسنتز فسفولیپیدها و کم شدن التهاب سبب تثبیت غشاء سلولی می شود، و احتمالاً سبب افزایش جریان خون مغز می‌شود.

سیتی کولین در ضربه‌های مغزی در مرحله های حاد و آسیب عروق مغزی استفاده می‌شود و به دلیل اثرگذاری  بر تمرکز ذهن، حافظه و سطح دوپامین مغز در بهبود آلزایمر و پارکینسون نیز کاربرد دارد . سیتی کولین همچنین می تواند سبب کاهش آسیب بافتی مغز در صدمات مغزی شود.

این محلول دارای۱۰ ساشه ۱۰ میلی لیتری دارای سیتی کولین است که توصیه می شود با تجویز پزشک مصرف شود .

این محصول ساخت کشور اسپانیا بوده که به افزایش خون رسانی به مغز افرادی که به  ضربه های مغزی ، آلزایمر،پارکینسون دچار هستند ، کمک می نماید.